افراد زیادی هستند که به علت مشغله زندگی مکانیکی و کمبود وقت فرصت کافی برای ورزش کردن ندارند. برای این اشخاص برنامه ای ساده ارائه می دهیم تا تنها با 10 دقیقه ورزش با استفاده از دوچرخه ثابت در روز بیش از 100 کالری را بسوزانند.
این افراد می توانند با روشی آهسته اما همیشگی از وزن خود کاسته و چربی های ناحیه شکم را آب کنند.

از آنجایی که نیم کیلوگرم از چربی بدن هر کس حدود 3500 کالری ست، در واقع شما می توانید با سوزاندن 100 کالری در روز حتی بدون داشتن فعالیتی دیگر، در هر ماه حدود نیم کیلو و در سال به اندازه 6 کیلوگرم وزن کم کنید.

با دوچرخه ثابت در 10 دقیقه 100 کالری بسوزانید

انجام ورزش صبحگاه و پیش از شروع فعالیت روزانه زمان مناسبی برای دستیابی به این هدف است زیرا زمانی ست که اغلب افراد وقت آزاد دارند و در این زمان بیش از هر وقت دیگری چربی های اضافه بدن سوزانده می شود و همچنین به بهبود عملکرد دستگاه گوارش و ذهن نیز کمک شایان توجهی می کند.

شما می توانید با استفاده از تمرین با دوچرخه ثابت به مدت ده دقیقه و با شدت زیاد حدود 134 کالری بسوزانید و این یعنی بیش از نیم کیلو کاهش وزن در هر ماه .البته حتما دقت کنید که پیش از هر ورزشی باید حداقل به مدت 5 دقیقه بدن خود را گرم و برای تمرین آماده کنید، تا از آسیب رسیدن به اندام ها جلوگیری شود. همچنین دقت داشته باشید برای افرادی که دچار مشکلات مفصلی و استخوانی هستند ورزش با شدت زیاد توصیه نمی شود، پس حتما با توجه به شرایط فیزیکی بدن خود نوع و شدت ورزش را انتخاب کنید.